Aktorja shqiptare reagon nga karantina: Edhe pak na ka mbetur, forca ju dua
Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po jeton ditët në karantinë për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi por në një reagim në rrjetet sociale tregon se e ka marrë malli për pak jug Shqipërie.

“Ohhh vdiqa për pak jug Shqipërie. Po ju ku do të donit të ishit sot me këtë Diell?”- shkroi Olta në postimin e publikuar para pak ditësh.

Komentin, Olta e shoqëron edhe me një foto, ku shfaqet në bregdetin e jugut, duke shijuar rrezet e Diellit si dhe duke lexuar.

Ndërkaq në një tjetër postim publikuar gjatë 24 orëve të fundit Olta shkruan duke dhënë kurajo:

”Do të doja të kisha krahë shuuuumë të mëdhenj që të mund t’ju përqafoja fort të gjithëve. Edhe pak na ka mbetur FORCA JU DUA”, shkruan ajo.
Shtuar më 20/04/2020, ora 21:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori