Aktori më i dashur i “Portokallisë” feston ditëlindjen (FOTO LAJM)

Aktori i dashur i humorit, Florjan Binaj ka vendosur të na prezanotjë me familjen e tij pikërisht me rastin e ditëlindjes.

Aktori i humorit ka festuar 32 vjetorin e në një foto postuar në rrjetin sociali ai shprehet se ndonëse jo të gjithë të dashurit e zemrës ishin të pranishëm ai të paktën duket se ka mbledhur familjen e tij përbërë nga prindërit dhe vëllai.

“Eshtë shumë e bukur të festosh 8 vjetorin për herë të 4-rt me familjen tënde edhe pse jo të gjithë kishin mundësi të ishin këtu!Për të gjithë ata që pyesin ku e kam çunin, po foton kush do na e bënte?!” /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori