Aktet e dhunshme në protestë, arrestohen disa persona
Disa nga protestuesit e ditës së sotme janë arrestuar nga Policia e Tiranës.

Ata akuzohen se kanë kryer akte të dhunshme gjatë protestës së sotme.

Policia nisi që të kryente kontrolle në banesat e disa shtetasve dhe 20 prej tyre më pas i shoqëroi në polici.

Ndërkohë që deputetët e PD-së kanë shkuar në Drejtorinë e policisë së Tiranës, të shqetësuar në lidhje me këto arrestime të qytetarëve. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori