Aksion për pastrimin e Beratit
Forcat e Ushtrisë kanë nisur një aksion për pastrimin e Beratit. Aksioni u perqendua kryesisht ne lagjen “Kala” por edhe ne zona te tjera te qytetit. Ne mbeshtetje te Ushtrise u vune edhe vendoret e punonjes te firmave private.


Te ndare ne grupe pastrimi nisi te kodrat dhe murret rrethuese të lagjes muzeale. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2014, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori