Aksion në 5 qytete, në pranga zyrtarë e drejtues policie
Drejtues dhe zyrtarë policie janë vënë në pranga gjatë një aksioni policor të zhvilluar thuajse në të gjithë vendin.

Policia ka vwnw nw pranga drejtues dhe zyrtarw policie gjatw njw operacioni tw zhvilluar nw tw gjithw vendin.

Burime nga Policia e Shtetit bwjnw me dije se janw organizuar disa aksione të koordinuara për të goditur disa grupe kriminale.

pranga janë vënë edhe disa zyrtarë policie bën të ditur FaxNews.

Operacionet janë zhvilluar njëkohësisht në qytetet e Tiranës, Lezhës, Shkodër, Kukësit dhe Korçës.

Ende nuk ka detaje në lidhje me këto operacione, ndërsa pritet një konferencë e Policisë së Shtetit. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori