Aksidentoi efektivin e policisë, arrestohet 28 vjeçari
Arkiv
Një 28-vjeçar është ndaluar nga policia e Elbasanit si i dyshuar kryesor në ngjarjen së dielës ku mbeti i përplasur me makinë punonjësi i burgut të Peqinit Besim Baha. Sipas policisë Roland Bajrami dyshohet se ka përplasur për vdekje me automjetin e tij 43-vjeçarin Baha dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Efektivi i policisë në burgun e Peqinit Besim Baha ka qënë duke udhëtuar me motorr në momentin kur është goditur nga automjeti i cili drejtohej nga 28-vjeçari. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2012, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori