Makina përplas për vdekje këmbësorin
Një person i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë.

Ngjarja e rëndë është raportuar në lagjen "24 Maji" të Vlorës, në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Sodës".

Një automjet, me drejtues shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen S. G., rreth 75 vjeçe.

Kjo e fundit ishte duke ecur në këmbë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj. raportuar në lagjen “24 Maji” të Vlorës, në vendin e quajtur”Kryqëzimi i Sodës”.

Një automjet, me drejtues shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen S. G., rreth 75 vjeçe.

Kjo e fundit ishte duke ecur në këmbë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.
Shtuar më 18/12/2020, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori