Aksidentohet një prej makinave të eskortës së Presidentit Nishani
Pëlqej
Aksidentohet sërish një prej makinave të eskortës së Presidentit të Republikës Bujar Nishani. Aksidenti ka ndodhur mesnatën e të hënës , ndërsa eskorta e presidentit kthehej nga Korça në drejtim të Tiranës, por është mësuar vetëm këtë të mërkurë.

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur i dëmtuar lehtë vetëm drejtuesi i automjetit. Në automjet ndodhej dhe Krenar Ahmeti, ish -shefi i Qarkullimit në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori