Aksidentohet një çiklist italian në Sarandë
Një çiklist italian është aksidentuar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ai është transportuar me helikopter drejt Tiranës për të marrë ndihmën mjekësore.

I aksidentuari është Massimo Rosa dhe ishte pjesë e një turi çiklistik italian./Foto Ilustruese
Shtuar më 23/05/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori