Aksidentohet rëndë i riu, dërgohet me helikopter në Tiranë
Një 18 vjeçar është aksidental pasditen e sotme në rrugën Turizëm- Kanali Cukës në Sarandë.

Arbër Dyleshari, 18 vjeç duke drejtuar një motoçikletë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda me fraktura në gjithë trupin.

Menjëherë është transportuar drejt spitalitSarandës, ku ka shkuar në gjendje kome.

Në këtë situatë bluzat e bardha të Sarandës vendosën transportimin e tij me helikopter drejt spitalitTraumës në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori