Aksidentohet makina, vdes 10-vjeçari
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një fëmijë 10-vjecar dhe plagosjen e të atit është shënuar këtë pasdite në qytetin e Durrësit. Sipas policisë mjeti me të cilin po udhëtonin atë e bir është perplasur me nje shtylle betoni.


Mësohet se fëmija ka gjetur vdekjen e menjehershme, nderkohe qe i ati eshte transportuar ne spital ne gjendje kritike per jeten. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2013, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori