Aksidentohet autobusi grek, dy të plagosur në Korçë
Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Korçë- Pogradec. Sipas policisë nga përplasja e një autobusi me targa greke me një automjet kanë mbetur të plagosur shoferi i autobusit, i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe një person tjetër.

Shtuar më 23/08/2014, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori