Aksidenti tragjik, asnjë nga mikeshat e vajzës së biznesmenit nuk mbijetoi

Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona që kanë humbur jetën.

Mediat e huaja raportojnë se një nga udhëtarët ishte një anëtar i familjes së biznesmenit Huseyin Basaran.

Mediat turke më herët raportuan se vajza e Basaranit, Mina dhe shtatë mikeshat e saj po ktheheshin nga një parti në Dubai.

Ajo kishte planifikuar të martohej muajin tjetër ndaj po bënte edhe festën e beqarisë me shoqërinë.

Vajza e biznesmenit kishte postuar në Instagram disa nga momentet më të lumtura të festës së beqarisë në Dubai. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori