Aksidenti në Tiranë: Shkak parakalimi i gabuar
Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur natën e kaluar në rrugën e re që të çon në Aeroportin e Rinasit. Sipas policisë, një makine Corvette me targa amerikane dhe një automjet i tipit Benz që udhetonin me shpejtësi u përplasën.

Policia tha se viktimat janë të dy drejtuesit e mjeteve ndërsa shkaku i këtij aksidenti ka qenë një parakalim i gabuar i drejtuesit të mjetit Corvette. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2012, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori