Aksident i rëndë në Korcë, shpëtojnë mrekullisht 3 fëmijë (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në lagjen nr. 15 të qytetit të Korçës, ku dy automjete janë përplasur me njëra- tjerën.

Në bordin e njërës prej makinave ndodheshin dhe tre fëmijë të mitur, të cilët fatmirësisht kanë shpëtuar pa lëndime serioze. Shkak i aksidentit ka qenë mosrespektimi i rregullave të qarkullimit nga njëri prej automjeteve.

vendngjarje ka ardhur policia de ka nisur hetimet për të zbardhur të plotë rrethanat që sollën incidentin që mund të kishte pasoja të rënda. Më poshtë fotot e makinës ku ndodheshin fëmijët, e postuar nga tv ora. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2019, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori