AKSIDENTI/ Flet Ahmetaj: Çfarë ndodhi ne Kumanove
Pëlqej
Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Ndërkohë, vëtë Ahmetaj ka shpjeguar për "Panorama" që aksidenti ndodhi për shkak të lagështirës dhe se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësorë. /albeu.com/

Shtuar më 16/07/2017, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori