Aksident tragjik në Tepelenë: 5 persona të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë
Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Tepelenë-Mallakastër pranë fshatit Krahës.

Mësojet se nga aksidenti janë lëndur rëndëë 5 persona, mes të cilëve edhe një fëmije vetëm 9 vjec.

Dyshohet se automjeti tip Toyota me targa greke po shkonte në drejtimin verior drejt Tiranës ndërkohë i është prerë rruga nga një kamiocinë që po vinga nga një rrugë sekondare e fshatit.

Sipas informacioneve nga vendngjarja, në autoveture udhetonte cifti i bashkëshorteve nga Fieri së bashku me fëmijën e tyre, si dhe gjyshi dhe tezja e fëmijës. /albeu.com/

Shtuar më 25/11/2020, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori