Aksident tragjik në Kukës, vëllai humb jetën kurse tjetri në gjendje të rëndë
Pëlqej
Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kukës për shkak të një aksidenti.

Një motor ka dalë nga rruga duke lënë ntë vdekur njërin prej personave dhe tjetri ka mbetur i plagosur.

Vëllezërit, Ndriçim Cara 25 vjeç dhe Demir Cara 36 vjeç, kanë humbur kontrlloine mjetit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lusan dhe ndërkohë policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur verifikimin e plotë të rrethanave. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori