Aksident tragjik në Korçë, makina përplaset me murin duke lënduar dy persona
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës.

Sipas informacioneve të para mësojet se një mjet tip BMW është përplasur me një murë anash rrugës.

Paraprakisht thuhet se drejtuesi është në gjendje të rëndë.

Mësohet gjithashtu se mjeti ka goditur dhe një këmbësor ndërkohë që edhe ky i fundit është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spital me urgjencë.

Ende nuk janë bërë të ditur emrat e personave që kanë mbetur të plagorus nga ky aksident si dhe mosha e tyre.
Shtuar më 25/05/2020, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori