Aksident tragjik në Itali, vdes shqiptari (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur mësohhet të ketë ndoshur në autostradën A1 Milano-Napoli, në Parma.

Shqiptari 67 vjeçar, ishte duke drejtuar një kamion me lëndë plastike, në momentin kur humbi kontrollin dhe devijoi nga rruga, duke gjetur kështu vdekje të mejëhershme.

Shkaqet e aksidentit ende nuk janë bërë të ditura.

Gjithashtu, si pasojë e aksidentit autostrada mbeti e bllokuar për më shumë se dy orë.
Shtuar më 06/06/2019, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori