Aksident tragjik në Ersekë, 4 persona të plagosur dërgohen me urgjencë në spital
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Ersekës.

Burimet bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes mes dy automjeteve kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Të lënduarit janë transportuar me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndërkohë që në vendgjarje kanë shkuar uniformat blu dhe grupi hetimor, të cilët po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 25/09/2020, ora 21:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori