E FUNDIT/ Shqiptarët kërkojnë drejtësi, fillojnë arrestimet e protestuesve për "Mo
Aksident tragjik: Makinat bëhen copë, të plagosur dhe një viktimë në Levan-Vlorë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Raportohet se janë përplasur dy automjete me njëri-tjetrin.

Nga përplasja e mjeteve, përveç e të plagosur, ka ndërruar jetë një person.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Shtuar më 26/01/2021, ora 19:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori