Aksident tragjik, makina përplas për vdekje vajzën 27-vjeçare
Një aksident i rëndë është regjistruar në Unazën e qytetitElbasanit.

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident tragjik në Unazën e qytetitElbasanit.

Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një vajzë vetëm 27-vjeç.

Mësohet se vajza ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga makina, pasi aksi nuk ka mbikalime për këmbësorë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në morgun e spitalit për ekzaminime të mëtejshme.

Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku po vijon hetimet për zbardhjen e aksidentit dhe ka bërë të mundur shoqërimin në komisariat të drejtuesit të mjetit. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2020, ora 20:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori