Aksident tek kthesa e Kamzës, përmbyset mjeti dhe përfundon në oborrin e pallatit
Një aksident automobilistik ka ndodhur tek kthesa e Kamzës pasditen e së dielës e per pasojë janë plagosur 2 persona. Një automjet tip Wolksvagen duket se ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar i përmbysur në oborrin e një pallati pranë rrugës.

Ende nuk dihet nëse mjeti ka patur një përplasje me ndonjë mjet apo objekt tjetër por ai është përmbysur duke përfunduaroborrin e pallatit./Albeu.com/

Shtuar më 05/02/2017, ora 18:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori