Aksident tek Brryli, makina përplaset me shtyllën e ndriçimit
Një aksident ka ndodhur në një nga kryqëzimet në zonën e Brrylit. Në aksident janë përfshoirë dy makina.

Makina tip Nissan ka pësuar dëmtime pasi, i është shmangur makinës tjetër dhe i ka rënë shtyllës së ndriçimit.

Mësohet se drejtuesi i automjetit tjetër ka qënë në gjendje të dehur dhe ka kaluar me semafor të kuq. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori