Aksident rrugor në Korçë, 1 i vdekur 2 të plagosur
Asidentet vijojnë të marrin jetë njerëzish në Shqipëri. Gjatë njaë aksidenti të ndodhur gjatë së mërkurës në Korçë 1 person ka humbur jetën ndërsa dy të tjerë janë plagosur në unazën e qytetit.


Mësohet se të plagosur janë Sotir Trebicka dhe Arben Brahimllari, ndërkohë ende nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2012, ora 18:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori