Aksident në Tiranë, makina merr përpara stacionin e autobuzit
Pasditen e sotme është regjistruar një aksident i rëndë në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur pranë rrugës "Dritan Hoxha" pranë rrethrrotullimit tek "Zogu i Zi".

Dyshohet se automjeti është përplasur me një stacion urbani të ndodhur pranë rrugës “Dritan Hoxha”, ku nuk bëhet e ditur nëse ka persona të plagosur.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shtuar më 25/01/2021, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori