Aksident në Tiranë, humbin jetën dy të rinj me motor
Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Oxhakut në Tiranë, ndërsa dy të rinjtë te moshes 20-23 vjeç kanë qënë në motor.

Portali Albeu njofton se dy të rinjtë, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije, janë përplasur me një mur. Ka qënë drejtuesi i motorit që ka humbur kontrollin duke u përplasur me një mur.

Mësohet se viktima të kwtij aksidenti kanë mbetur Geron Alla 18 vjec dhe Elton Lici 23 vjec. /albeu.com/

Shtuar më 10/04/2015, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori