Aksident në Tiranë-Durrës, një i vdekur
Një person ka gjetur vdekkjen mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik të ndodhur në autostradën Tirane-Durrës. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ende nuk ka të dhëna rreth aksidentit apo identitetit të viktimës. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2013, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori