Aksident në Tiranë, 32-vjeçari përplas me makinë këmbësorin
Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur tek bulevardi "Bajram Curri" në Tiranë.

Policia njofton se mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë, Me datë 24.09.2020, rreth orës 19:10, tek bulevardi “Bajram Curri” mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 24/09/2020, ora 20:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori