Aksident ne Tepelene, 2 te vdekur
Albeu.com
Një aksident i rëndë më pasojë vdekjen e 2 personave dhe plagosjen e 4 të tjerëvë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Telepelë- Lopës. Dalja nga rruga e një mjeti me targa TR 58 30 ka rezultuar fatal për drejtuesin Zigur Tafilaj dhe një shtetase me iniciale SH. G.
Për pasojë të aksidentit, kanë mbetur të plagosur dhe katër persona të tjerë, dy prej të cilëve janë fëmijë.

Burimet lokale thanë se të plagosurit janë dërguar për ndihmë të specializuar mjeksore në spitalin e Gjirokastrës.
Shtuar më 29/07/2010, ora 16:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori