Aksident në Skrapar, del nga rruga e përmbyset furgoni me nxënës
Një furgon ka dalë nga rruga ne fshatin Verzhezhë dhe sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohenspitalin e Beratit.

Furgoni ka qenë duke transportuar fëmijët për në shkollë.

Policia ka shkuar në vendngjarje. /albeu.com/



Shtuar më 12/03/2018, ora 08:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori