Aksident ne Shkoder, vdes 12-vjecari
Albeu.com
Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në komunën Dajç në Shkodër ku për pasojë ka vdekur një 12-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e komunës Dajç ku makina që po udhëtonte 12-vjeçari së ...... bashku me një person tjetër pasi ka dalë nga rruga është përplasur me një pemë.

Si pasojë e aksidentit ka vdekur 12-vjeçari identiteti it ë cilit ende nuk bëhet i ditur dhe është plagosur drejtuesi i mjetit Gjovalin Daka. Menjëherë i plagosuri është dërguar në spital ku po merr ndihmën mjekësore. Mësohet se shkaku i aksidentit është shpejtësia e madhe me të cilin udhëtonte automjeti.
Shtuar më 15/01/2010, ora 05:02
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori