Aksident në Shkodër, makina përfundon në kanal
Pëlqej
Një aksident është shënuar sot në aksin rrugor Velipojë-Shkodër.

Policia bwn me dije se makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Ngjarja ka ndodhurafëri të fshatit Dajç.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka persona të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori