Aksident në Shkodër, dy të plagosur
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Rranxa të Bushatit.

Nga të dhënat e para, thuhet se dy të rinj kanë mbetur të plagosur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidentit. /albeu.com/

Shtuar më 23/07/2017, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori