Aksident në qendër të Tiranës, një i plagosur
Një aksident mësohet se ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Vogël në kryeqytet ndërkohë që raportohet se dy makina janë përplasur me njëra tjtren dhe se një përsn ka mbetur i plagosur.

Ky i fundit është dërguar në spital.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje për të kryer hetimet e nevojshme. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 20:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori