Aksident në Përrenjas-Librazhd, ish-zyrtari përplas këmbësorin me makinë
Pëlqej
Një këmbësor është përplasur mbrëmjen e sotme nga një automjet në Përrenjas-Librazhd.

Mjëti mësohet s eka humbur kontrollin dhe ka përplasur Andrea Vreton, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit shtetasi Haxhi Çollaku, ish kryetari i komunës Rrajcë, i cili u shoqërua në Komisariatin e Policisë Librazhd, për veprime të mëtejshme.

Dyshimet e para janë se këmbësori ka qenë në gjendje të dehur, por akoma nuk janë zbardhur shkaqet. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori