Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO)
Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal.

Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Patokut.

Dy nga rinjtë kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.

Sipas policisë, shkak është prerja e rrugës së një mjeti tjetër, ndërsa priten të kryhen veprimet nga ekspertët e policisë së Kurbinit
Shtuar më 30/09/2019, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori