Aksident në Lezhë-Shkodër, vdes 21-vjeçari
Arkiv
Një 21-vjeçar ka humbur jetën nga një aksident në superstradën Lezhë- Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth mesnatës ku automjeti që drejtonte Altin Kurti 21 vjeç, ka dalë nga rruga.

Kurti është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Shkodrës por nuk ka mundur të mbijetojë. Ai ndërroi jetë pasi u dërgua në spital. Mësohet se 21-vjeçari ishte përgjumur në timon, dhe kishte humbur kontrollin e mjetit. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2012, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori