Aksident në Lezhë, plagosen tre persona
Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës. Në aksidetn janë përfshirë dy mjete të cilat janë përplasur dhe një motor.

Si pasojë e përplasjes, janë plagosur tre persona, një prej të cilëve është në gjendje të rëndë.

Policia dhe ambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërkohë që shkaqet janë ende të paqarta.
Shtuar më 08/07/2020, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori