Aksident në Lazarat, makina del nga rruga dhe përfundon e përmbysur
Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Gjirokastër, në Lazarat.

Një fuoristradë tip “Suzuki” ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar prej këtij aksidenti.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të bërë zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2020, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori