Aksident në Laprakë, plagoset një grua e niset me urgjencë drejt spitalit
Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Laprakës në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur e lënduar një grua, e cila ishte në drejtimin e një prej mjeteve që janë përplásur mes tyre.

Shtetasja E.P. u dërguaspital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që vijon puna për zbardhjen e rrethanave të plota të këtij áksidenti.

“Më datë 12.08.2020, në Laprakë, mjeti me drejtues shtetasin M.B., është pëplásur me mjetin me drejtuese shtetasen E.P., e cila u dërguaspital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin zyrtar të policisë.
Shtuar më 12/08/2020, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori