Aksident në Kukës-Morinë, 5 të plagosur
Pesë persona kanë mbetur të plagosur paraditen e sotme gjatë një aksidenti rrugor në aksin Kukës-Morrinë. Dy prej të plagosurve Pëllumb dhe Drita Derveni janë në gjendje më të rëndë për shëndetin dhe pritet të dërgohen me helikopter drejt spitalit Ushtarak.


plagosurit e tjerë Luljeta Turku, Brisilda Toga dhe Liljana Ajazai janë jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë një humbje e kontrollit të mjetit nga ana e shoferit. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori