Aksident ne Kruje, 1 i vdekur dhe 3 te plagosur
Albeu.com
Një aksident rrugor në Nikël të Krujës i ka marrë jetën jë personi. 50 vjeçari Agim Milla humbi jetën pasi furgoni me të cilën ai udhëtonte u përplas me një veturë.
Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur edhe 3 persona të tjerë.
Policia ka mbërritur në vendngjarje për hetime.
Shtuar më 04/05/2010, ora 10:55
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori