Aksident në Korçë, mjeti përfundon brenda dyqanit (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë. Dy mjetë janë përplasur në bulevardin "Republika", ku njëri prejt tyre ka përfunduar brenda një dyqani.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Policia në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit.


Shtuar më 13/11/2019, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori