Aksident në Korçë, makinat përplasen "kokë më kokë"
Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj, në zonën e Korçës.

Burimet bwjnw me dije se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve është plagosur një person.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë shkaqet e aksidentit.
Shtuar më 03/10/2020, ora 20:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori