Aksident në Kavajë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në urgjencë
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kavajë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në Golem.

Një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spitalin e Durrësit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Makina ka pësuar dëmtime të mëdha dhe pjesë të saj kanë përfunduar përgjatë gjithë rrugës.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.
Shtuar më 10/08/2020, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori