Aksident në Kamëz, ndërron jetë 28-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamëz, ku një 28-vjeçar është përplasur për vdekje, shkrua Albeu.com

Sipas policisë ka ndodhur rreth orës 18:45 dhe ka qenë personi me inicialet A.D, i cili duke drejtuar mjetin ka përplasur 28-vjeçarin me iniciale K.L duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat për veprimin të mëtejshme hetimore dhe proceduriale. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2019, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori