Aksident ne Gramsh, 4 te vdekur
Albeu.com
Një aksident i rëndë automobilistik u mori jetën sot 4 personave në qytetin e Gramshit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e fshatit të Grabovës pasi një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pasojë vdekjen e 4 personave.
Sipas policisë po heton shkaqet e aksidentit të rëndë por ende nuk bëhen të ditura emrat e 4 personave që ndodheshin në makinë. Hetuesit janë duke verifikuar shkaqet e aksidentit ndërsa dyshohet se shpejtësia e lëvizjes së mjetit ka qenë një nga faktorët kryesorë që ndikoi në ngjarjen tragjike.
Shtuar më 28/02/2010, ora 17:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori