Aksident ne Gostivar, vdesin 3 shqiptare, pjesetare te nje familje
Albeu.com
Është shuar në aksident automobilistik, Sead Zeadini, pjesëmarrës në "Kafazi i Artë", bashkë me nusen e vëllait dhe nipin 3 vjeç. Në gjendje kome është vëllai i tij. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth ores 21:40 në Gostivar të Maqedonisë.
Mësohet se makina ku udhëtonin katër shqiptarët ishte me shpejtësi dhe u përplas me një kamion.

Seadi, djali nga Maqedonia ka marrë pjesë një realiti shou në Tiranë para disa vitesh, ku kishte edhe një lidhje me vajzën nga Tirana, Aulona Musta.
Shtuar më 27/02/2010, ora 16:10
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori